search delete menu next-1 user

Hakkımızda

Vipnet Telekom 2015 yılında Vipnet Bilişim Teknolojileri Telekomünikasyon Elektronik İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti. ticari unvanıyla Uşak'ta kurulmuştur. Bilgi Teknolojileri Kurumundan 09/12/2016 tarihinde İnternet Servis Sağlayıcı lisansını almış bulunmaktadır. 

Uşak'tan başlayıp tüm Türkiye'yi güvenli bir şekilde internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan Vipnet Telekom, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, profesyonel bir kuruluştur. Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak artırmaktayız.

Kurulduğu zamandan bugüne kadar tek hedefi olan bireysel ve kurumsal hizmetlerin eksiksiz,müşteri memnuniyetini kendine görev edinmiş ve gelecekte de kendini hep zirvede tutmak için kendini yenileyen dünya teknolojisini yakından takıp edip uygulayan yenilikçi bir firmadır.

  Vipnet Telekom özel paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler sunmaktadır. Uygun fiyat ve hizmet kalitesiyle bireysel olarak ve birçok firmanın dikkatini çeken referanslarıyla adından sıkça söz ettiren güçlü ve dinamik kadrosuyla hayatınızı internet ortamında kolaylaştıran bir firmadır.

 

Vizyon
Faaliyet içerisinde olduğumuz pazarlarda, iletişim ve teknolojik çözümleriyle hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmek.
Misyon
Vipnet Telekom, Türkiye’deki telekomünikasyon firmaları arasında yer alarak, abonelerine kaliteli bir iletişim sunmayı amaçlar. Avantajlı tarifeler ve kampanyalar ile abonelerinin iletişim alışkanlıklarına uygun bir çok alternatif sunar.

 

Güvenli İnternet Hizmeti 

 

  • Aile Profili “yasaklı liste” yöntemi ile çalışmaktadır. Bu yöntemde zararlı içerik barındıran sitelerden oluşan listeye erişilememekte, bu liste haricindeki tüm sitelere erişilebililmektedir. Çocuk Profilinden daha geniş içeriğe sahiptir. Aile Profili listesine kumar, intihara yönlendirme, çocukların cinsel istismarı, uyuşturucu, sağlık için tehlikeli madde, fuhuş, müstehcenlik, ırkçılık, terör, şiddet, zararlı yazılım vb. içeriklere sahip siteler dahil edilmektedir. Aile profilinde forum ve paylaşım sitelerine erişilebilir. Aile Profili tercih edildiğinde ayrıca Oyun, Sosyal Medya ve Sohbet siteleri de isteğe bağlı olarak erişime kapatılabilir. 
  • Aile Profilinde Oyun siteleri istenmemesi durumunda Çocukta erişilebilen oyunlara da erişim sağlanmaz.
  • Sohbet Site ve Uygulamalarına Girmek İstemiyorum.
  • Sosyal Medya Site ve Uygulamalarına Girmek İstemiyorum.
  • Oyun Site ve Uygulamalarına Girmek İstemiyorum.

 

  • Çocuk Profili “izinli liste” yöntemi ile çalışmaktadır.Bu yöntemde güvenli olduğu onaylanmış belirli sayıdaki İnternet sitelerine erişim sağlanır. Bu listede yer almayan sitelere erişim sağlanamaz. Yeni yayınlanan siteler de onaylandıktan sonra bu listeye dahil edilmektedir. Çocuk Profili listesinde, çocukların ruhsal ve bedensel sağlıklarını olumsuz etkileyecek veya kullanıcıların yabancı kişilerle doğrudan iletişim kurdukları web siteleri yer almamaktadır. Bu kapsamda sohbet siteleri ile sosyal medya siteleri Çocuk Profilinde yer almazlar.
  • E-posta, anlık mesajlaşma, haber, iş, alışveriş, sağlık, eğitim, resmi kurumlar, bankacılık vb. kategorilerdeki sitelere, tartışılan konuları ve içeriği iyi yönetilen forum sitelerive çevrimiçi mesajlaşmanın olmadığı oyun sitelerine erişilebilmektedir.Çocuk Profili İnternetteki risklere karşı en yüksek korumayı sağlayan profildir. Aile Profilinde erişilemeyen sitelere Çocuk Profilinde de erişilemez. 

DİYORSANIZ 0850 304 62 64 ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYIP DİLEDİĞİNİZ PROFİLİ SEÇEBİLİRSİNİZ.

Biz Sizi Arayalım